30. 05. 2024
Co o mně napsali...

To, že jsme si na internetu našli Jitku Vedralovou a domluvili se s ní na spolupráci pokládám za veliké štěstí! Naši Julinku Jitka hlídala přes dva roky, byla jí skvělou průvodkyní v tom nejdůležitějším období dítěte - od jednoho do tří let věku. Julinka Jitku zbožňovala a zbožňuje, vždycky se těšila na společné chvíle - ať už to byly výlety po okolí, do lesa, na hřiště nebo hraní si doma. Věděla, že u Jitky jí bude dobře, proto tam vždycky chodila s úsměvem a já jsem mohla odcházet klidná, že je Julinka v těch nejlepších rukách. Občas Jitka trávila čas i s našimi dalšími dvěma dětmi a i to bylo pro všechny přínosné. Možná to bude znít jako klišé, ale nikoho lepšího jsme prostě najít nemohli. Jitku jako chůvu i člověka máme moc rádi a můžeme ji s čistým svědomím doporučit. V případě potřeby ráda poskytnu i osobní nebo telefonickou referenci.
Petra Š.

Na Jitce si cením spolehlivosti a schopnosti vnímat ostatní lidi. Určitě se umí vcítit i do dětí a má cit pro to, jak s nimi zacházet. Má maminkovské schopnosti a ty jsou potřebné i pro chůvy.
Prof. PhDr. et RNDr. Marie M. Vágnerová, CSc. (dětská psycholožka)

Jitku znám jako empatickou, spolupracující, zodpovědnou a spolehlivou ženu se smyslem pro humor. K dětem je vlídná a trpělivá, ochotná je vyslechnout.
Ivana P., maminka 2 synů

Pokud bych hledala hlídání ke svým dětem, ani na chvíli bych neváhala svěřit je Jitce. Neznám spolehlivějšího a zodpovědnějšího člověka.
Radka R., 2 děti

Mám 4 děti a pokud bych měla rozhodnout, jestli je Jitka ta pravá na hlídání dětí a zda-li bych jí svoje děti svěřila, neváhala bych ani minutu. S Jitkou se známe 29 let, tudíž ji znám velmi dobře. Je zodpovědná, svědomitá, milá a na rozdíl ode mě, opravdu mateřský typ. Děti vždycky chtěla a když se tak stalo, věnovala se jim s láskou a trpělivostí. Její děti jsou dobře vychované, i to je myslím vizitka její péče. Ještě bych ráda napsala, že dětem se věnuje na sto procent, přitom ale má její výchova jasně daná pravidla.
Lucie Č., 4 děti

Měla jsem to obrovské štěstí, že jsem Jitku mohla poznat díky kamarádství svého syna s jejími syny. Syn Lukáš se vždy vrací ze společně strávených chvilek s jejími kluky nadšený, spokojený a vyrovnaný. Jak se sbližovali naši kluci, poznaly jsme se blíže i my maminky. Mít Jitku ve svém životě je pro mě obohacující. Její přístup k dětem a k řešení různých situací - s otevřeným srdcem, zdravým rozumem a přiměřenou důsledností - bych přála každému rodiči. Velice často i sobě:-) - Ale především každému dítěti.
Radka H., 3 děti

Mám rovněž dvojčata jako Jitka. Protože Jitčini kluci jsou o pět let starší, chodila jsem si k Jitce často pro radu a pomoc. S předčasným porodem mých dvojčat byla spojená celá řada ne zcela běžných potíží a i tehdy byla Jitka schopná nejen naslouchat, poradit, ale i povzbudit a prakticky pomoct. Ne nadarmo spolupracovala celou řadu let s celosvětově uznávaným dětským psychologem Prof. Zdeňkem Matějčkem a v jejím přístupu k dětem se odráží jeho laskavý a veskrze pozitivní a optimistický přístup k dětem i k životu. Zároveň umí Jitka stanovit hranice a být pro děti přirozenou autoritou. ... Děti bych jí svěřila hned, umí to s nimi.
Lucie B., 3 děti

Na začátek